• Carolina Herrera 212 Heroes for Her parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Carolina Herrera 212 Heroes for Her parfumovaná voda pre ženy 50 ml

  • 62,00€

Dámska parfumovaná voda

Odvážna rovnako ako vy je aj dámska parfumovaná voda Carolina Herrera 212 Heroes For Her. Vôňa, ktorá je odrazom mladosti bez limitov, autenticity a slobody – slobody byť sám sebou. Pretože nič nie je hrdinskejšie než zostať svoja.

  • kvetinová vôňa s ovocnými a drevitými tónmi
  • predstavená v roku 2022
  • 100 % vegánska, ingrediencie z udržateľných zdrojov

Zloženie vône
Ako prvé vás zaujmú predovšetkým živé citrusové tóny. Po chvíli už prevládne biely pomarančový kvet, jazmín, ale aj pivonka. Vďaka santalovému a cédrového drevu vám bude vôňa robiť spoločnosť dlhé hodiny a zaručene sa stane vašou novou závislosťou.

Príbeh vône
Oslava mladosti pokračuje. Začala sa v roku 2021, keď bola predstavená pánska EDT Carolina Herrera 212 Heroes. V roku 2022 je to dámska vôňa Carolina Herrera 212 Heroes For Her, ktorá vzdáva hold street kultúre, priateľstvu a rebelstvu charakteristickému pre mladú generáciu. Na pôvodnú myšlienku tak vôňa plynule nadväzuje.

Do neprehliadnuteľného flakónu v tvare skateboardu sa podpisuje mladosť, moderná ženskosť a potreba sebavyjadrenia. Tieto hodnoty odráža ružovozlatý dizajn, sklo a chróm, z ktorého je flakón vyrobený. Charakter vône tak dokonale dotvára.