Detské vône

Air-Val Captain America 1D sprchový gél a šampón pre deti 400 ml

Detský sprchový gél a šampon - Captain America Perfektná kozmetika pre najmenších! Tento sprchový gél a šampón 2 v 1 ...

5,00€

Air-Val Minnie 2D sprchový gél & šampon pre deti 400 ml

Air Val Minnie, 400 ml, Detské šampóny pre deti, Sprchovací gél a šampón 2 v 1 Air Val Minnie rýchlo a účinne umýva tak pokožku celého tela, ako aj vlasy. Vlastnosti: zanecháva pokožku jemnú a vláčnu jemne umýva aj detské vlásky ľahko oplachova..

5,50€

Air-Val Paw Patrol Chase sprchový gél & šampon pre deti 400 ml

Air Val PAW patrol 400 ml, Detské šampóny pre deti, Sprchovací gél a šampón 2 v 1 Air Val  rýchlo a účinne umýva tak pokožku celého tela, ako aj vlasy. Vlastnosti: zanecháva pokožku jemnú a vláčnu jemne umýva aj detské vlásky ľahko oplacho..

5,50€

Air-Val Peppa Pig 2D detský sprchový gél a šampon 400 ml

Detský sprchový gél a šampon - PEPPA Pig Perfektná kozmetika pre najmenších! Tento sprchový gél a šampón 2 v 1 s podpisom obľúbeného prasiatka Peppa sa dodáva v 3D fľaštičke v tvare samotnej Peppy. Jedinečné zloženie obsahuje čistiace látky šetrn..

5,00€

Dora the Explorer toaletná voda 50 ml

Toaletná voda 50 ml pre dievčatká.Známa americká televízna show v roku 1977 dala meno značke ponúkajúcej veľmi zaujímavé a netradičné parfumy. Parfémy Nickelodeon nie sú veľmi známe, avšak aj napriek tomu si zaslúžia maximálnu pozornosť. Kvetino..

10,49€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)