Doprava a platba


Vyberte spôsob doručovania

1. Osobný odber , manipulačný poplatok (v Galante alebo v Seredi)
(odber v predajni DT Parfémy, OC Galaxia , Hlavná 929/6, Galanta, 92401 alebo podľa dohody DT Parfémy, Nám. Slobody 1196/19, Sereď, 92601)
1,00 € s DPH

2. Slovenská pošta/Balíkobox - doručenie na poštu/do balíkoboxu, tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke.

2,90 € s DPH
3. Slovenská pošta - EXPRES KURIÉR, doručenie na adresu, t.j. domov alebo firmy, ako uvediete v objednávke.

3,90 € s DPH

4. GLS kuriér do zahraničia - Česká republika / Maďarsko

12 € s DPH


Možnosti platby

  • Dobierka ( +1€ ) - Najčastejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru na Slovenskej Pošte, kuriérovi GLS. Platba je možná len v hotovosti. 
  • Platba vopred na účet – (Automatická odpoveď zaslaná po objednaní neslúži ako daňový doklad! Preto Vás žiadame počkať na vygenerovanie faktúry!)
    Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme mailom faktúru ako daňový doklad s prideleným variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB. 
  • Na predajniach – osobný odber, platba je možná iba v hotovosti (DT Parfémy Galanta a DT Parfémy Sereď) 

Pri odbere nad 150€ je poštovné ZDARMA

Skontrolujte prosím, pri preberaní stav obalu zásielok, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená, prelepená, odtrhnutá, mechanicky poškodená.

V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.