Doprava a platba


Vyberte spôsob doručovania

1. Osobný odber , manipulačný poplatok (v Galante alebo v Seredi)
(odber v predajni DT Parfémy, OC Galaxia , Hlavná 929/6, Galanta, 92401 alebo podľa dohody DT Parfémy, Nám. Slobody 1196/19, Sereď, 92601)
2,99 € s DPH
2. Dobierka doručovaná s DHL (kuriér) na adresu
3,70 € s DPH
3. Platba vopred na účet doručovaná s DHL (kuriér) na adresu
3,50 € s DPH
4. Dobierka doručovaná Slovenskou Poštou (na poštu)
3,90 € s DPH
5. Platba vopred  na účet,  doručovaná Slovenskou Poštou (na poštu)
3,60 € s DPH
6. Dobierka doručovaná s GLS (kuriér) na adresu
4,90 € s DPH
7. Platba vopred na účet doručovaná s GLS (kuriér) na adresu
3,90 € s DPH


Možnosti platby

  • Dobierka - Najčastejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru na Slovenskej Pošte, kuriérovi DHL alebo GLS. Platba je možná len v hotovosti. 
  • Platba vopred na účet – (Automatická odpoveď zaslaná po objednaní neslúži ako daňový doklad! Preto Vás žiadame počkať na vygenerovanie faktúry!)
    Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme mailom faktúru ako daňový doklad s prideleným variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB. 
  • Na predajniach – osobný odber, platba je možná iba v hotovosti (DT Parfémy Galanta a DT Parfémy Sereď) 


Skontrolujte prosím, pri preberaní stav obalu zásielok, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená, prelepená, odtrhnutá, mechanicky poškodená.

V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.