Victoria´s Secret


Victoria's Secret Fantasies Rush telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojDámsky telový sprej Victoria's Secret Rush , ktorý poteší zmysly neodolateľnou vôňou a dokonale vám prevonia pokožku.Kvetinová vôňa ovocná vôňa pre modernú ženu 21. storočia vôňa vhodná na každodenné nosenieKlasické balenie 250ml ,..

14,00€

Victoria's Secret Velvet Petals telový závoj 250 ml

Dámsky telový závojVelvet Petals je kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ovocie karambola a sladké mandle. V srdci sa rozvonia kokosové mlieko spolu s modrým lotosom a marhuľovým kvetom. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pižmo a madagaskarská vani..

14,00€

Victoria´s Secret Amber Romance telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojTelový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvoria tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very.Klasické balenie 250ml , bez obalu..

14,00€

Victoria´s Secret Aqua Kiss dámske telové mlieko 236 ml

Dámske telové mlieko Jemná, neodolateľná, čistá vôňa Aqua Kiss  vyznačujúca sa vysokou kvalitou, luxusom, z ktorej bude žena zvodná a sexi.Klasické balenie 236 ml , bez obalu, bez celofánu..

14,00€

Victoria´s Secret Aqua Kiss dámsky telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojJemná, neodolateľná, čistá vôňa Aqua Kiss  vyznačujúca sa vysokou kvalitou, luxusom, z ktorej bude žena zvodná a sexi.Klasické balenie 250ml , bez obalu, bez celofánu..

14,00€

Victoria´s Secret Bare Vanilla NOIR telový závoj 250 ml

Dámsky telový závojTelový sprej, ktorý zanechá vašu pokožku krásne voňavú a dodá príjemný závoj vône počas celého dňa. Dokonalá kombinácia ovocnej a kvetinovej vône pripomínajúca leto.Klasické balenie 250ml , bez obalu, bez celofánu..

14,00€

Victoria´s Secret Coconut Palm telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojTelový sprej, ktorý zanechá vašu pokožku krásne voňavú a dodá príjemný závoj vône počas celého dňa. Dokonalá kombinácia ovocnej a kvetinovej vône pripomínajúca leto.Klasické balenie 250ml , bez obalu, bez celofánu..

14,00€

Victoria´s Secret Coconut Passion dámsky telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojJemná, neodolateľná, čistá vôňa Coconut passion vyznačujúca sa vysokou kvalitou, luxusom, z ktorej bude žena zvodná a sexi.Zloženie: Hlava: harmančekSrdce: konvalinka, aloe veraZáklad: kokosový orech, vanilkaKlasické balenie 250m..

14,00€

Victoria´s Secret Kiss dámsky telové mlieko 236ml

Dámske telové mliekoJemná, neodolateľná, čistá vôňa Kiss vyznačujúca sa vysokou kvalitou, luxusom, z ktorej bude žena zvodná a sexi.Klasické balenie 236ml , bez obalu, bez celofánu..

14,50€

Victoria´s Secret Love Addict dámsky telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojVôňa Love Addict od značky Victoria Secret je orientálno-vanilková a sladšie. V úvode sa predstaví mix jahôd, potom sa rozvinie vôňa mandlí a na záver vôňu obohatí mlieko. Vychutnajte si naplno každý deň s dámskou vôňou Victoria Se..

14,00€

Victoria´s Secret Secret Charm dámsky telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojJemná, neodolateľná, čistá vôňa Secret Charm vyznačujúca sa vysokou kvalitou, luxusom, z ktorej bude žena zvodná a sexi.Zloženie: Hlava: harmančekSrdce: jazmínZáklad:aloe vera, zemolezKlasické balenie 250ml , bez obalu, bez celof..

14,00€

Victoria´s Secret Temptation dámsky telový sprej 250 ml

Dámsky telový závojTelový sprej Victoria's Secret Temptation dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomiaKlasické balenie 250ml , bez obalu,..

14,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)