Prada


Prada Amber dámska parfumovaná voda 50 ml

Parfémovaná voda pre ženy Prada Prada Amber je luxusná vôňa citrusového oleja vychádzajúca z klasickej dámskej kompozície Prada.   Zloženie: Hlava: ruža, pomaranč, mandarinka Srdce: bergamot, mimóza Zák..

47,05€

Prada Amber dámska parfumovaná voda 80 ml TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, TESTER Prada Prada Amber je luxusná vôňa citrusového oleja vychádzajúca z klasickej dámskej kompozície Prada.   Zloženie: Hlava ruža, pomaranč, mandarinka Srdce bergamot, mimóza ..

65,00€

Prada Candy dámska parfumovaná voda 80 ml

Parfémovaná voda pre ženy Opiera sa o tri základné akordy – pižmo, karamel a benzoin. Vôňa sa otvára elegantným nádychom pižma a pomaly prechádza do srdca tvoreného vanilkou a benzoinom. V základe zloženia sa stretávame s moderným a zvodný..

68,00€

Prada Candy dámska parfumovaná voda 80 ml TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, TESTER Opiera sa o tri základné akordy – pižmo, karamel a benzoin. Vôňa sa otvára elegantným nádychom pižma a pomaly prechádza do srdca tvoreného vanilkou a benzoinom. V základe zloženia sa stretávame s moderným ..

60,00€

Prada Candy Florale dámska toaletná voda 50 ml

Dámska toaletná voda, 50ml  Je kvetinovo ovocná vôňa, ktorá je inšpirovaná vzrušujúcim životom a zmyselnosťou. Na trh bola uvedená v roku 2014.   Zloženie: Hlava: citrónová limonáda Srdce: pivonka Základ: pižm..

43,00€

Prada Candy Florale dámska toaletná voda 80 ml

Dámska toaletná voda, 80ml  Je kvetinovo ovocná vôňa, ktorá je inšpirovaná vzrušujúcim životom a zmyselnosťou. Na trh bola uvedená v roku 2014.   Zloženie: Hlava: citrónová limonáda Srdce: pivonka Základ: pižm..

48,50€

Prada Candy Florale dámska toaletná voda 80 ml TESTER

Dámska toaletná voda, 80ml, TESTER Je kvetinovo ovocná vôňa, ktorá je inšpirovaná vzrušujúcim životom a zmyselnosťou. Na trh bola uvedená v roku 2014.   Zloženie: Hlava: citrónová limonáda Srdce: pivonka Základ: pi..

39,20€

Prada Candy Gloss dámska toaletná voda 80 ml

Dámska toaletná voda Prada Candy Gloss prichádza na trh ako piata z kolekcie hravých, gurmánskych vôní línie Prada Candy. Dôraz je kladený na ovocnú šťavnatú zložku čerešne v hornej časti kompozície. Je zmiernené pomarančovými kvetmi..

47,70€

Prada Candy Gloss dámska toaletná voda 80 ml TESTER

Dámska toaletná voda, TESTER Prada Candy Gloss prichádza na trh ako piata z kolekcie hravých, gurmánskych vôní línie Prada Candy. Dôraz je kladený na ovocnú šťavnatú zložku čerešne v hornej časti kompozície. Je zmiernené pomarančovým..

42,40€

Prada Candy Kiss dámska parfumovaná voda 50 ml

Dámska parfémovaná voda Prada Candy Kiss je orientálna vanilková vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2016. ..

41,00€

Prada Candy Kiss dámska parfumovaná voda 80 ml

Dámska parfémovaná voda Prada Candy Kiss je orientálna vanilková vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2016. ..

52,00€

Prada Candy Kiss dámska parfumovaná voda 80 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Prada Candy Kiss je orientálna vanilková vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2016.   ..

46,00€

Prada Candy Night dámska parfémovaná voda 80 ml

Dámska parfémovaná voda Parfumovaná voda Prada Candy Night je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.orientálna vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť.Zlože..

60,00€

Prada Candy SET

Parfémovaná voda pre ženy, darčekový set obsahuje parfémovú vodu 50ml a 75ml Telové mlieko Opiera sa o tri základné akordy – pižmo, karamel a benzoin. Vôňa sa otvára elegantným nádychom pižma a pomaly prechádza do srdca tvoreného vanilkou ..

48,50€

Prada Candy SET2

Prada Candy SET2Dámska darčeková sada obsahuje:  80 ml edp + 10 ml edp + 75 ml BLZloženie: Hlava: pižmoSrdce: benzoínZáklad: karamelFoto je ilustračné...

78,55€

Prada Candy Sugar Pop parfumovaná voda dámska 50 ml

Dámska parfumovaná voda 50 ml Mladistvá parfumovaná voda Prada Candy Sugar Pop vám postupne odhalí svoju sladkú aj ľahko ironickú stránku. Jej neobyčajne odvážna aróma vyjadruje celkom nové poňatie ženy Prada.Vrchné tóny sú tvorené sviežimi c..

50,10€

Prada Candy Sugar Pop parfumovaná voda dámska 80 ml TESTER

Dámska parfumovaná vodaMladistvá parfumovaná voda Prada Candy Sugar Pop vám postupne odhalí svoju sladkú aj ľahko ironickú stránku. Jej neobyčajne odvážna aróma vyjadruje celkom nové poňatie ženy Prada.Vrchné tóny sú tvorené sviežimi citrusmi..

47,00€

Prada Infusion D´Iris dámska parfumovaná voda 100 ml

Prada Infusion D´Iris dámska parfumovaná voda ZloženieHlava - galbanum, mandarínka, pomaranč, pomarančové kvety, pistácieSrdce - iris, céder, vetiverZáklad - živice, kadidloObjem: 100 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné ..

80,00€

Prada L'Homme L'Eau pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda  Cyprusovo - korenistá..

69,00€

Prada L'Homme L'Eau pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Pánska toaletná voda, TESTER  Cyprusovo - korenistá ..

65,00€

Prada L'Homme pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda     Zloženie:  Hlava: korenie, neroli Srdce: pakost, jantár, fialka Základ: pačuli, cédr   ..

71,00€

Prada L'Homme pánska toaletná voda 50 ml

Pánska toaletná voda     Zloženie:  Hlava: korenie, neroli Srdce: pakost, jantár, fialka Základ: pačuli, cédr   ..

55,00€

Prada La Femme dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Je klasická Prada vôňa, ktorá sa vyhýba akémukoľvek klišé a neurčuje trendy. La Femme Prada stelesňuje veľkolepú ženskosť. Prada prekvapivo začína kvetinou Frangipani, ktorá je pretkaná fialovým irisom, obohatená o ..

75,00€

Prada La Femme dámska parfumovaná voda 35 ml

Dámska parfémovaná voda Je klasická Prada vôňa, ktorá sa vyhýba akémukoľvek klišé a neurčuje trendy. La Femme Prada stelesňuje veľkolepú ženskosť. Prada prekvapivo začína kvetinou Frangipani, ktorá je pretkaná fialovým irisom, obohatená o ..

40,00€

Zobrazenie 1 až 24 z 42 (2 stránok)