Parfémy bez krabice

Azzaro Chrome Legend pánska toaletná voda 75 ml

Pánska toaletná voda  Vybrané materiály, ktoré boli vytvorené, aby odolali času sú stále neodolateľné. Je aromatická , čistá vôňa.   Zloženie: Hlava: bergamot Srdce: jablko, pomaranč Základ: ..

16,30€

Azzaro Silver Black pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda Silver Black je aroma drevitá a veľmi mužná vôňa, aromatická- korenistá.     Zloženie: Hlava: bergamot, limetka, zelené jablko Srdce:  kardamon, rasca Základ: cédro..

17,50€

Bruno Banani Dangerous Man pánska toaletná voda 50 ml TESTER

Toaletná voda pre mužov, tester Svieža a korenistá, chladivá a vzrušujúca, pokojná. Mužná elegancia cédru a fazuliek tonky sa mieša s omamnými tónmi ambry, ktorá vôni prepožičiava svoju sýtosť.   Zloženie: Hlava: be..

13,00€

Bvlgari Pour Homme pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná vôňa Klasická a zároveň moderná vôňa pre mužov, sa bude páčiť mužom, ktorí majú radi aromatické bylinné vône.   Zloženie: Hlava: čaj darjeeling, lekno Srdce: čierne korenie, guajakové drevo ..

33,00€

Bvlgari Pour Homme pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Toaletná voda pre mužov, tester. Klasická a zároveň moderná vôňa pre mužov, sa bude páčiť mužom, ktorí majú radi aromatické bylinné vône.   Zloženie: Hlava: čaj darjeeling, lekno Srdce: čierne korenie, guajako..

28,45€

Bvlgari Pour Homme SET

Darčekový set pre mužov , obsahuje 100ml EDT+ 200ml SG Klasická a zároveň moderná vôňa pre mužov, sa bude páčiť mužom, ktorí majú radi aromatické bylinné vône. Foto je ilustračné!   Zloženie: Hlava: čaj darjeeling, ..

36,00€

Christian Dior Higher Energy pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Pánska toaletná voda, tester Higher Energy je  energická vôňa, svieža, drevitá a aromatická harmónia.   Zloženie: Hlava: grapefruit jalovec   Srdce: korenie, muškátový oriešok Základ: ..

59,50€

Christian Dior Homme pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Toaletná voda pánska, 2011  reedice Vrcholom vône je kosatec s púdrovou eleganciu. Jednoduchý a zároveň mimoriadny výraz značky dodáva vôni Dior Homme výnimočnosť luxusu a kvality, kladúc tak dôraz na bezchybnosť dominantných detailov. ..

58,00€

Hugo Boss Hugo 150 ml DEOSPRAY

Deospray pre mužov, bez krabice, kompletné balenie Vôňa mnohých rozmerov, osobnej identity, jasná, čistá a nenapodobiteľná. Dokonale stelesňujúca elán dnešných mladých ľudí. Heslom je: Your fragrance, your rules - Vaša vôňa, Vaše pravidlá..

16,00€

Paco Rabanne Pour Homme pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Pánska vôňa , tester , unbox , vrchnák poškriabaný ale funkčný Vôňa vytvorená v roku 1973. Paco Rabanne pour Homme je klasická vôňa, ktorá nikdy nevyšla z módy.   Zloženie: Hlava: korenie-paprika ..

20,80€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)