Montale


Montale Aoud Leather parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia Zlože..

52,30€

Montale Aoud Leather parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, testerUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia&nb..

50,00€

Montale Aoud Leather parfumovaná voda 50 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia Zlože..

48,00€

Montale Boisé Fruité parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaBoise fruite je svieža, drevitá, citrusová vôňa pre ženy, ktorú môžu nosiť aj muži. Začína osviežujúci kombináciou limetky a talianskeho bergamotu na zelenom srdci listov fialky a listov mandarinky. Jeho voňavý, drevitý základ ..

59,00€

Montale Boisé Fruité parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERBoise fruite je svieža, drevitá, citrusová vôňa pre ženy, ktorú môžu nosiť aj muži. Začína osviežujúci kombináciou limetky a talianskeho bergamotu na zelenom srdci listov fialky a listov mandarinky. Jeho voňavý, drevitý..

53,00€

Montale Boise Vanille dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaBoisé vanilla vás privíta výbuchom sladké, krémové vanilky vpredu, sprevádzané jemnými kvetinovými vrstvami ukľudňujúcej levandule a talianskej dúhovky. Živé noty čerstvo vytlačeného citróna sa mieša do horúcich a osviežujúcich..

65,00€

Montale Boise Vanille dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERBoisé vanilla vás privíta výbuchom sladké, krémové vanilky vpredu, sprevádzané jemnými kvetinovými vrstvami ukľudňujúcej levandule a talianskej dúhovky. Živé noty čerstvo vytlačeného citróna sa mieša do horúcich a osvie..

58,00€

Montale Candy Rose dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná  vodaVonia po svieža mandarinke, liči a čiernom ríbezlí. Nádych jemných kvetín dodáva vôni Candy Rose romantický tón. Bohatý základ dotvára sladká vanilka, ktorá sa prelína s čistým pižmom as jemnými kvety pomaranča. Doprajte ..

59,50€

Montale Candy Rose dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná  voda, TESTERVonia po svieža mandarinke, liči a čiernom ríbezlí. Nádych jemných kvetín dodáva vôni Candy Rose romantický tón. Bohatý základ dotvára sladká vanilka, ktorá sa prelína s čistým pižmom as jemnými kvety pomaranča. D..

55,00€

Montale Chypré Fruité edp 100 ml TESTER

UNISEX parfumovaná voda - 100 ml Zloženiepižmo, tropické ovocie, ruža, bergamot, jazmín, mach, pačuliDruh vôneovocná, cyprusová..

55,00€

NOVINKA

Montale Crazy In Love For woman dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfumovaná voda Hlava    pomaranč, tangerínka, čierne korenie Srdce Srdce    jazmín, turecká ruža, kvet pomarančovníka, kosatec Základ Základ    vanilka, broskyňa, biele pižmo, malina ..

65,00€

NOVINKA

Montale Crazy In Love For woman dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda - TESTERHlava    pomaranč, tangerínka, čierne korenie Srdce Srdce    jazmín, turecká ruža, kvet pomarančovníka, kosatec Základ Základ    vanilka, broskyňa, biele pižmo, malina ..

63,00€

Montale Dark Purple dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaAutorom vône je Pierre Montale a bola uvedená na trh v roku 2011 .Zloženie: Slivka, pomaranč, červené bobule, ruže, pačuli, pelargónie..

62,00€

Montale Dark Purple dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERAutorom vône je Pierre Montale a bola uvedená na trh v roku 2011 .Zloženie: Slivka, pomaranč, červené bobule, ruže, pačuli, pelargónie..

60,00€

Montale Dark Purple dámska parfumovaná voda 50 ml

Dámska parfémovaná vodaAutorom vône je Pierre Montale a bola uvedená na trh v roku 2011 .Zloženie: Slivka, pomaranč, červené bobule, ruže, pačuli, pelargónie..

50,50€

Montale Intense Cafe parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaJe orientálna vanilková vôňa s kvetinovými tónmi a kávou.Zloženie. vetiver, káva, ruža, Vanilka, jantár, sant.drevo..

70,00€

Montale Intense Cafe parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERJe orientálna vanilková vôňa s kvetinovými tónmi a kávou.Zloženie. vetiver, káva, ruža, Vanilka, jantár, sant.drevo..

67,00€

Montale Red Vetiver pánska parfumovaná voda 100 ml

Pánska parfémovaná voda Parfumovaná voda Montale Red Vetiver je ako stvorená pre milovníkov drevitých a aromatických vôní. Hrejivá i svieže, netradičné aj nadčasová vôňa ukrytá vnútri originálneho hliníkového flakónu...

66,00€

Montale Red Vetiver pánska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Pánska parfémovaná voda , TESTERParfumovaná voda Montale Red Vetiver je ako stvorená pre milovníkov drevitých a aromatických vôní. Hrejivá i svieže, netradičné aj nadčasová vôňa ukrytá vnútri originálneho hliníkového flakónu...

52,00€

Montale Roses Musk dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERNadčasová klasika, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dámska parfumovaná voda Montale Roses Musk sa rýchlo stane nevyhnutnou súčasťou vašej osobnosti.Kvetinová vôňa- pižmová vôňa podčiarkne zmys..

65,00€

Montale Roses Musk dámska parfumovaná voda 50 ml

Dámska parfémovaná vodaNadčasová klasika, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dámska parfumovaná voda Montale Roses Musk sa rýchlo stane nevyhnutnou súčasťou vašej osobnosti.Kvetinová vôňa- pižmová vôňa podčiarkne zmyselnosť k..

60,00€

Montale Starry Nights parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaStarry Nights je luxusný orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. lava obsahuje svieži citrón, bergamot a jablko. V srdci sa snúbi pačuli s ruží a jazmínom. Základ dotvárajú púdrové akordy, ambra a biele pižmo...

65,00€

Montale Starry Nights parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERStarry Nights je luxusný orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. lava obsahuje svieži citrón, bergamot a jablko. V srdci sa snúbi pačuli s ruží a jazmínom. Základ dotvárajú púdrové akordy, ambra a biele pižmo..

63,00€

Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda Unisex 100 ml

Unisex parfémovaná vodaSladká vôňa orientu Montale Paris Sweet Oriental Dream upúta všetky zmysly, vyžaduje obdiv a pozornosť. Parfum Montale Paris Sweet Oriental Dream je medová vôňa dokreslená tónmi sladkých mandlí...

55,50€

Zobrazenie 1 až 24 z 32 (2 stránok)