Michael Kors


Michael Kors 24K Brilliant Gold dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda,  TESTER Michael Kors 24K Brilliant Gold** je výrazný parfum. Je ženský a sexy, iskrí mandarínkou, sexy kvetnatými tónmi a jeho základ tlie tónmi dreva.   ..

72,00€

Michael Kors for Woman dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Dámska vôňa Michael Kors je odvážna a zmyselná kombinácia orientálne rozmanitosti s kvetinovým srdcom a tajomným kašmírovým základom. Teplá a hrejivá vôňa Michael Kors ako stvorená pre odvážne a náročné ženy.  ..

64,00€

Michael Kors Glam Jasmine dámska parfumovaná voda 100 ml

Parfémovaná voda dámska Prekrásna jazmínová vôňa pre každú dievča a ženu, ktorá má rada vôňu bielych kvetov. Na trh bola uvedená v roku 2013.    Zloženie : Biele kvety, kasia, jazmín, santalové drevo ..

64,00€

NOVINKA

MICHAEL KORS Gorgeous! dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Pohlavie: ženy Značka: Michael Kors Zložka vône - hlava: bergamotový olej, mandarínkový olej, myrha Zložka vône - základ: ..

78,00€

Michael Kors Rose Radiant Gold dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaJe skvelá vôňa pre ženy. Tento parfum si zamilujete. Na trh bola uvedená v roku 2015. Kvetinovo-drevitá vôňa ..

66,00€

Michael Kors Rose Radiant Gold dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERJe skvelá vôňa pre ženy. Tento parfum si zamilujete. Na trh bola uvedená v roku 2015. Kvetinovo-drevitá vôňa ..

64,00€

Michael Kors Sexy Amber dámska parfumovaná voda 100 ml

Parfémovaná voda dámska Parfémová voda Sexy Amber od Michaela Korsa je zvodná vôňa pre ženy, ktorú vytvoril Harry Fremont. Parfum zahalený do santalového dreva, vrstvený s bielymi kvetmi, symbolizuje nežnosť a krásu. Atraktívna a elegantn..

77,00€

Michael Kors Sexy Amber dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Parfémovaná voda dámska, TESTER Parfémová voda Sexy Amber od Michaela Korsa je zvodná vôňa pre ženy, ktorú vytvoril Harry Fremont. Parfum zahalený do santalového dreva, vrstvený s bielymi kvetmi, symbolizuje nežnosť a krásu. Atraktívna a ..

54,20€

Michael Kors Sexy Amber dámska parfumovaná voda 50 ml

Parfémovaná voda dámska Parfémová voda Sexy Amber od Michaela Korsa je zvodná vôňa pre ženy, ktorú vytvoril Harry Fremont. Parfum zahalený do santalového dreva, vrstvený s bielymi kvetmi, symbolizuje nežnosť a krásu. Atraktívna a elegantn..

51,50€

Michael Kors Sexy Blossom dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Parfumovaná voda Michael Kors Sexy Blossom je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia. Zahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň!kvetinovo-drevitá vôňapre romantickú ženuna den..

60,10€

Michael Kors Sexy Blossom dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Parfumovaná voda Michael Kors Sexy Blossom je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia. Zahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň!kvetinovo-drevitá vôňa pre romantickú ž..

55,00€

Michael Kors Turquoise dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERLimitovaná edícia pre ženy. Kvetinovo-vodné parfum je vhodný do teplejších podvečerov.Prvé čo ucítite budú lekná, uhorka a limetka. Do srdca sa prepletá jazmín a divoká orchidea.V základe ucítite svieže morské poz..

75,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)