Lalique


Lalique Amethyst Women dámska parfumovaná voda 100 ml Akcia
7% zľava
7% zľava

Lalique Amethyst Women dámska parfumovaná voda 100 ml

Parfémovaná voda pre ženy Vôňa parfému Lalique Amethyst je výnimočná luxusná vôňa.   Zloženie: Hlava: čierne ríbezle, kvetiny, pižmo, černice, vanilka Srdce: ruža, ľalia ylank, purpurová pivoňka Základ:..

26,00€28,00€

Lalique Equus parfumovaná voda pánska 75 ml

Pánska parfémovaná vodaTáto vôňa je  svieža ušľachtilého korenia uvoľňujúceho ľahký cval kardamónu, konope a jalovcových bobulí sa rozvinie jemná vôňa citrusovej kôry z citrónov a bergamotu a po ňom sa vedenia ujímajú žiarivo teplé tóny mu..

29,80€

Lalique Living Lalique dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Skvelá dámska vôňa, s ktorou sa zahalíte do luxusných tónov kvetín. Na trh bola uvedená v roku 2015.   Zloženie: Hlava: Levanduľa, mäta, bergamot Srdce: Kosatec, korenie, ruža, muškát Z..

32,40€

Lalique White Man pánska toaletná voda 75 ml

Toaletná voda pre mužov Citrusovo-korenistá s orieškovým podtónom.   Zloženie: Hlava: bergamot, listy citrónovníka,  tamarind, živica elemi Srdce: biele korenie,  kardamóm, kvet fialky, muškátový ore..

25,00€

Lalique White Man pánska toaletná voda 75 ml TESTER

Toaletná voda pre mužov, TESTER Citrusovo-korenistá s orieškovým podtónom.   Zloženie: Hlava: bergamot, listy citrónovníka,  tamarind, živica elemi Srdce: biele korenie,  kardamóm, kvet fialky, mušká..

21,80€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)