Joop!


Joop! Go pánska toaletná voda 100 ml

Toaletná voda pre mužov Základom tejto provokatívne trúfalej stopy je drevitá vôňa balzámu a  pižma.   Zloženie: Hlava: pižmo Srdce: fialka, muškátový oriešok, cyprištek Základ: jedľa..

17,80€

Joop! Homme Deospray 75 ml

Deodorant s rozprašovačom pre mužov Je to hrejivá mužská vôňa, s tabakovým podtónom, a citrusovým bozkom.   Zloženie: Hlava: škorica, bergamotka, kvety oranžovníka Srdce: med, santalové drevo, tabak,  vetiver..

13,00€

Joop! Homme pánska toaletná voda 125 ml

Toaletná voda pre mužov Je to hrejivá mužská vôňa, s tabakovým podtónom, a citrusovým bozkom.   Zloženie: Hlava: škorica, bergamotka, kvety oranžovníka Srdce: med, santalové drevo, tabak,  vetiver ..

19,50€

Joop! Homme pánska toaletná voda 200 ml

Toaletná voda pre mužov Je to hrejivá mužská vôňa, s tabakovým podtónom, a citrusovým bozkom.   Zloženie: Hlava: škorica, bergamotka, kvety oranžovníka Srdce: med, santalové drevo, tabak,  vetiver ..

25,00€

Joop! Homme pánska toaletná voda 75 ml

Toaletná voda pre mužov Je to hrejivá mužská vôňa, s tabakovým podtónom, a citrusovým bozkom.   Zloženie: Hlava: škorica, bergamotka, kvety oranžovníka Srdce: med, santalové drevo, tabak,  vetiver Zákl..

17,00€

Joop! Homme SET1

Toaletná voda pre mužov, darčekový set, 125ml edt+75ml asb Foto je ilustračné! Je to hrejivá mužská vôňa, s tabakovým podtónom, a citrusovým bozkom.   Zloženie: Hlava: škorica, bergamotka, kvety oranžovníka S..

27,00€

Joop! Jump pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda Tento parfum vyjadruje silu a mužnosť. Je elegantný, ale spontánny.   Zloženie: Hlava: tymián, grapefruit, rozmarín Srdce: koriander, vodka, heliotrop Základ: pačuli &..

20,50€

Joop! Le Bain dámska parfumovaná voda 75 ml

Parfémovaná vôňa Joop! Le Bain je kvetinová dámska vôňa.     Zloženie: Hlava: bergamot, citrón, kvet pomarančovníka, aldehydy Srdce: céder, konvalinka, jazmín, santalové drevo Základ: v..

21,00€

Joop! Wild pánska toaletná voda 75 ml

Pánska toaletná voda Nová verzia slávneho parfumu Joop Homme z roku 1989. Odvážna, zvodná, náročná, orientálna, fougere vôňa určená pre tie divoké, slobodné a provokatívne rebely. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.   Zloženi..

20,00€

JOOP! Wow! dámska toaletná voda 60 ml

Dámska toaletná vodaRužová, sladká, ambrová vôňa pre ženy.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019. Zloženie: Hlava: malina, ruža, rebarbora Srdce :ruža, pivonka Základ: cetalox, pačuli, biele pižmo..

31,00€

Joop! Wow! pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda Je dynamická orientálna a zároveň tajuplná vôňa, ktorá okolo vás vytvorí neobyčajne príťažlivú auru.Zloženie: bergamot, vetiver, vanilka , kašmírove drevo..

33,90€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)