Montale


NOVINKA

Montale Aoud Leather parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia Zlože..

52,30€

NOVINKA

Montale Aoud Leather parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, testerUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia&nb..

50,00€

NOVINKA

Montale Aoud Leather parfumovaná voda 50 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaUnisex parfumovaná voda Montale Aoud Leather sa skvele hodí kedykoľvek, keď chcete zažiariť. Objavte aj vy vôňu, ktorá dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.Je kožená vôňa, hrejivá vôňa,ideálna do chladného počasia Zlože..

48,00€

NOVINKA

Montale Boisé Fruité parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaBoise fruite je svieža, drevitá, citrusová vôňa pre ženy, ktorú môžu nosiť aj muži. Začína osviežujúci kombináciou limetky a talianskeho bergamotu na zelenom srdci listov fialky a listov mandarinky. Jeho voňavý, drevitý základ ..

59,00€

NOVINKA

Montale Boisé Fruité parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERBoise fruite je svieža, drevitá, citrusová vôňa pre ženy, ktorú môžu nosiť aj muži. Začína osviežujúci kombináciou limetky a talianskeho bergamotu na zelenom srdci listov fialky a listov mandarinky. Jeho voňavý, drevitý..

53,00€

NOVINKA

Montale Boise Vanille dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaBoisé vanilla vás privíta výbuchom sladké, krémové vanilky vpredu, sprevádzané jemnými kvetinovými vrstvami ukľudňujúcej levandule a talianskej dúhovky. Živé noty čerstvo vytlačeného citróna sa mieša do horúcich a osviežujúcich..

58,50€

NOVINKA

Montale Boise Vanille dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERBoisé vanilla vás privíta výbuchom sladké, krémové vanilky vpredu, sprevádzané jemnými kvetinovými vrstvami ukľudňujúcej levandule a talianskej dúhovky. Živé noty čerstvo vytlačeného citróna sa mieša do horúcich a osvie..

49,00€

NOVINKA

Montale Candy Rose dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná  vodaVonia po svieža mandarinke, liči a čiernom ríbezlí. Nádych jemných kvetín dodáva vôni Candy Rose romantický tón. Bohatý základ dotvára sladká vanilka, ktorá sa prelína s čistým pižmom as jemnými kvety pomaranča. Doprajte ..

59,50€

NOVINKA

Montale Candy Rose dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná  voda, TESTERVonia po svieža mandarinke, liči a čiernom ríbezlí. Nádych jemných kvetín dodáva vôni Candy Rose romantický tón. Bohatý základ dotvára sladká vanilka, ktorá sa prelína s čistým pižmom as jemnými kvety pomaranča. D..

55,00€

NOVINKA

Montale Dark Purple dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaAutorom vône je Pierre Montale a bola uvedená na trh v roku 2011 .Zloženie: Slivka, pomaranč, červené bobule, ruže, pačuli, pelargónie..

58,00€

NOVINKA

Montale Dark Purple dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERAutorom vône je Pierre Montale a bola uvedená na trh v roku 2011 .Zloženie: Slivka, pomaranč, červené bobule, ruže, pačuli, pelargónie..

53,00€

NOVINKA

Montale Intense Cafe parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaJe orientálna vanilková vôňa s kvetinovými tónmi a kávou.Zloženie. vetiver, káva, ruža, Vanilka, jantár, sant.drevo..

66,00€

NOVINKA

Montale Intense Cafe parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERJe orientálna vanilková vôňa s kvetinovými tónmi a kávou.Zloženie. vetiver, káva, ruža, Vanilka, jantár, sant.drevo..

59,00€

NOVINKA

Montale Paris Arabians Tonka parfumovaná voda 100 ml UNISEX TESTER

UNISEX parfumovaná voda, TESTERArabians Tonka, určená pre milovníkov vzácnych parfumov. Jemná zmes korenených mixov, okúzľujúcich ruží, fazule Tonka a bergamotu. Odhaľuje zvieracie temperament oudu, jantáru a pižma. Odvážna, pikantné a ohnivá vôňa s ..

72,00€

NOVINKA

Montale Red Vetiver pánska parfumovaná voda 100 ml

Pánska parfémovaná voda Parfumovaná voda Montale Red Vetiver je ako stvorená pre milovníkov drevitých a aromatických vôní. Hrejivá i svieže, netradičné aj nadčasová vôňa ukrytá vnútri originálneho hliníkového flakónu...

66,00€

NOVINKA

Montale Red Vetiver pánska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Pánska parfémovaná voda , TESTERParfumovaná voda Montale Red Vetiver je ako stvorená pre milovníkov drevitých a aromatických vôní. Hrejivá i svieže, netradičné aj nadčasová vôňa ukrytá vnútri originálneho hliníkového flakónu...

52,00€

NOVINKA

Montale Roses Musk dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná vodaNadčasová klasika, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dámska parfumovaná voda Montale Roses Musk sa rýchlo stane nevyhnutnou súčasťou vašej osobnosti.Kvetinová vôňa- pižmová vôňa podčiarkne zmyselnosť k..

65,00€

NOVINKA

Montale Roses Musk dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERNadčasová klasika, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dámska parfumovaná voda Montale Roses Musk sa rýchlo stane nevyhnutnou súčasťou vašej osobnosti.Kvetinová vôňa- pižmová vôňa podčiarkne zmys..

59,00€

NOVINKA

Montale Starry Nights parfumovaná voda 100 ml Unisex

Unisex parfémovaná vodaStarry Nights je luxusný orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. lava obsahuje svieži citrón, bergamot a jablko. V srdci sa snúbi pačuli s ruží a jazmínom. Základ dotvárajú púdrové akordy, ambra a biele pižmo...

71,00€

NOVINKA

Montale Starry Nights parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERStarry Nights je luxusný orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. lava obsahuje svieži citrón, bergamot a jablko. V srdci sa snúbi pačuli s ruží a jazmínom. Základ dotvárajú púdrové akordy, ambra a biele pižmo..

65,00€

NOVINKA

Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda Unisex 100 ml

Unisex parfémovaná vodaSladká vôňa orientu Montale Paris Sweet Oriental Dream upúta všetky zmysly, vyžaduje obdiv a pozornosť. Parfum Montale Paris Sweet Oriental Dream je medová vôňa dokreslená tónmi sladkých mandlí...

55,50€

NOVINKA

Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda Unisex 100 ml TESTER

Unisex parfémovaná voda, TESTERSladká vôňa orientu Montale Paris Sweet Oriental Dream upúta všetky zmysly, vyžaduje obdiv a pozornosť. Parfum Montale Paris Sweet Oriental Dream je medová vôňa dokreslená tónmi sladkých mandlí...

52,00€

NOVINKA

Montale The New Rose parfumovaná voda 100 ml Unisex

Parfémovaná voda UnisexSvieža ovocno-kvetinová vôňa, ktorú môžu nosiť muži aj ženy. Hrejivá a sexy vôňa, ktorá pozdvihne vašu náladu aj pre vaše okolie. Prikláňa sa k ženskej strane, ale je to príjemná pre všetkých. Horné tóny sú taliansky citrón, br..

63,00€

NOVINKA

Montale The New Rose parfumovaná voda 100 ml Unisex TESTER

Parfémovaná voda Unisex, TESTERSvieža ovocno-kvetinová vôňa, ktorú môžu nosiť muži aj ženy. Hrejivá a sexy vôňa, ktorá pozdvihne vašu náladu aj pre vaše okolie. Prikláňa sa k ženskej strane, ale je to príjemná pre všetkých. Horné tóny sú taliansky ci..

53,00€

Zobrazenie 1 až 24 z 25 (2 stránok)