Elizabeth Arden


Elizabeth Arden 5th Avenue After Five dámska parfumovaná voda 125 ml

Dámska parfémovaná voda Ideálnym sprievodcom Vám bude parfum 5th Avenue After Five - moderná, ľahko orientálna vôňa, ktorá Vás bude doprevádzať na ceste popoludním do noci. Učaruje Vám svojou zmyselnosťou, eleganciou a pôvabom.  ..

14,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five dámska parfumovaná voda 125 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Ideálnym sprievodcom Vám bude parfum 5th Avenue After Five - moderná, ľahko orientálna vôňa, ktorá Vás bude doprevádzať na ceste popoludním do noci. Učaruje Vám svojou zmyselnosťou, eleganciou a pôvabom. ..

11,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue dámska parfumovaná voda 125 ml

Dámska parfémovaná voda 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava: mandarínka,..

18,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue dámska parfumovaná voda 125 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava: ..

16,50€

Elizabeth Arden 5th Avenue dámska parfumovaná voda 30 ml

Dámska parfémovaná voda 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava mandarínka, šerík,..

10,80€

Elizabeth Arden 5th Avenue dámska parfumovaná voda 75 ml

Dámska parfémovaná voda 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava mandarínka, šerík,..

13,60€

Elizabeth Arden 5th Avenue Night dámska parfumovaná voda 125 ml

Dámska parfémovaná voda Nočnú atmosféru ucítite v kompozícii Elizabeth Arden 5th Avenue Night s nôtou kvetov a ovocia.   Zloženie: Hlava: mandarínku, frézia,  biela ruža, bergamot Srdce: jazmín, kostaec, ..

18,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue Night dámska parfumovaná voda 125 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Nočnú atmosféru ucítite v kompozícii Elizabeth Arden 5th Avenue Night s nôtou kvetov a ovocia.   Zloženie: Hlava: mandarínku, frézia,  biela ruža, bergamot Srdce: jazmín, k..

15,60€

Elizabeth Arden 5th Avenue SET3

Dámsky darčekový set , obsahuje : 125ml EDP+100ml BL 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych. FOTO ILUSTRAČNÉ!  ..

29,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue Style dámska parfumovaná voda 125 ml

Dámska parfémovaná voda V srdci parfumu sa snúbi jemné kvety, ako je jazmín, orchidea a hyacint. Mix santalového dreva, pižma a pačuli uzatvára túto originálnu kompozíciu. Vyskúšajte tento jedinečný koktejl plný elegancie, zvodnosti a prirodze..

14,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue Style dámska parfumovaná voda 125 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER V srdci parfumu sa snúbi jemné kvety, ako je jazmín, orchidea a hyacint. Mix santalového dreva, pižma a pačuli uzatvára túto originálnu kompozíciu. Vyskúšajte tento jedinečný koktejl plný elegancie, zvodnosti a ..

16,00€

Elizabeth Arden Arden Beauty dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Začne vás vábit tónmi kvetu ryže, a rozvinie sa do bohatej kvetinovej vône. Pozadie je teplé, udávané lákavým jantárom, santalovým drevom a pižmom. Zloženie: Hlava: tóny orosenej zelene, kvet ryže, tali..

13,90€

Elizabeth Arden Arden Beauty dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Začne vás vábit tónmi kvetu ryže, a rozvinie sa do bohatej kvetinovej vône. Pozadie je teplé, udávané lákavým jantárom, santalovým drevom a pižmom.Zloženie:Hlava:tóny orosenej zelene, kvet ryže, taliansky berg..

11,50€

Elizabeth Arden Arden Beauty dámska parfumovaná voda 50 ml

Dámska parfémovaná voda Popis sa pripravuje......   Zloženie: Hlava tóny orosenej zelene, kvet ryže, taliansky bergamot Srdce zázvor, kvety modrého lotusu,  knotovka lesná, orchidea Základ ..

11,50€

Elizabeth Arden Green Tea dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fenykel, jazmí..

14,80€

Elizabeth Arden Green Tea dámska parfumovaná voda 30 ml

Dámska parfémovaná voda Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fanykel, jazmí..

8,00€

Elizabeth Arden Green Tea dámska parfumovaná voda 50 ml

Dámska parfémovaná voda Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fanykel, jazmí..

11,00€

Elizabeth Arden Green Tea dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda, TESTER Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fanykel, ..

11,00€

Elizabeth Arden Green Tea Exotic dámska toaletná voda 100 ml

Parfémovaná voda pre ženy Tento parfum s prívlastkom Exotic je určený najmä na teplé letné mesiace.   Zloženie: Hlava: mäta, bergamot, citron, čaj Srdce: vinná réva, ľalia, jazmín, čaj Základ: ..

12,00€

Elizabeth Arden Green Tea Lotus dámska toaletná voda 100 ml

Dámska toaletna voda Vôňa Elizabeth Arden Green Tea Lotus je ovocno kvetinový parfém tvorený kvetom čerešne a lotosom, ktorému sú tieto parfémy venované. Ovocný podtón vytvára šťavnatá slivka a yuzu na lahodnom zelenom čaji a eleganciou b..

11,70€

Elizabeth Arden Green Tea SET

Dámsky darčekový set , obsahuje 100ml EDT+ 100ml BL HONEY DROPS Krabica môže mať iný dizajn. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju. FOTO JE ILUSTRAČNÉ!   Zloženie: Hlava: rasc..

21,00€

Elizabeth Arden Mediterranean dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Je kombinácia zmyselných kvetín a krémových driev, ktorá vás zavedie medzi modré vlny a horúce slnečné lúče. Elizabeth Arden Mediterranean je zabalená do prostého, elegantného flakóna oslnivej modrej farby so strie..

17,00€

Elizabeth Arden Provocative Woman dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Vôňa je určená presvedčivým, impulzívnym a zvodným ženám, ktoré hladajú vôňu, ktorá im prinesie neočakávanú zmyselnosť a vzrušenie.   Zloženie: Hlava: vodný lotus , dula,  zázvor Srdc..

15,70€

Elizabeth Arden Red Door dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda , TESTER   Zloženie: Hlava: taliansky bergamot, kvety ryže Srdce: modrý lotus, zázvor, orchidea Základ: santalové drevo, jantár, pižmo   ..

19,00€

Zobrazenie 1 až 24 z 31 (2 stránok)