Cartier


Cartier Baiser Volé dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, Tester   Orientálna, vášnivá vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011. Je vyjadrením lásky a vášne po francúzsky , je to parfém pre ženy, ktoré milujú kvety, je svieža, kvetinová a púdro..

90,00€

Cartier Carat parfumovaná voda 100ml TESTER

Parfumovaná voda dámska - Testerové balenieNechajte sa omámiť leskom diamantových karátov. Parfumérka domu Cartier Mathilde Laurent vytvorila žiarivú kvetinovú vôňu, ktorá je plná vášne. Očarí vás aj svojim flakónom, ktorý je vybrúsený ako diamant a ..

64,00€

Cartier Carat parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda dámskaNechajte sa omámiť leskom diamantových karátov. Parfumérka domu Cartier Mathilde Laurent vytvorila žiarivú kvetinovú vôňu, ktorá je plná vášne. Očarí vás aj svojim flakónom, ktorý je vybrúsený ako diamant a hádže farebné odlesk..

53,00€

Cartier Declaration pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Pánska toaletná voda, tester Mužná, elegantná a moderná vôňa.   Zloženie: Hlava: mandarínka, brezové drevo, bergamot, koriander Srdce: kardamóm, korenie, jalovec, artemisia Základ: cédrové drevo, v..

60,00€

Cartier Declaration pánska toaletná voda 50 ml

Pánska toaletná voda Mužná, elegantná a moderná vôňa.   Zloženie: Hlava: mandarínka, brezové drevo, bergamot, koriander Srdce: kardamóm, korenie, jalovec, artemisia Základ: cédrové drevo, vetiver, am..

45,00€

Cartier La Panthere dámska parfumovaná voda 75 ml

Dámska parfémovaná voda Cartier La Panther je vôňa pre ženy z roku 2014. Inšpiráciou pre parfum La Panther boli dva znaky. Panther ako symbol značky Cartier a Panther ako parfum z roku 1986. Parfém Cartier La Panther je symbolom slobody a voľn..

100,00€

Cartier La Panthere Parfum 75 ml

Dámsky PARFUMVášnivá. Odvážna. Slobodná. Zmyselná. Tak definuje ženu parfém Cartier La Panthère, ktorý je stelesnením luxusu a exkluzivity.HlavaosmanthusSrdcegardéniaZákladpižmoDruh vônekvetinová, cyprusová..

101,00€

Cartier Santos pánska toaletná voda 100 ml TESTER

Pánska toaletná voda, tester Cartier Santos de Cartier je elegantná pánska vôňa. Ideálne pre chladnejšieho počasia alebo večery. Vôňa pôsobí hrejivým dojmom vďaka drevitému aróma s korenistou harmóniou. Atraktívny flakón s teplou farbou j..

80,00€

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)