Cartier


Cartier Baiser Volé 100ml EDP

Parfémovaná voda pre ženy Orientálna, vášnivá vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011. Je vyjadrením lásky a vášne po francúzsky , je to parfém pre ženy, ktoré milujú kvety, je svieža, kvetinová a púdrová.   Zloženie: ..

45,50€

Cartier Baiser Volé 100ml EDP TESTER

Parfémovaná voda pre ženy Tester   Orientálna, vášnivá vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011. Je vyjadrením lásky a vášne po francúzsky , je to parfém pre ženy, ktoré milujú kvety, je svieža, kvetinová a púdrová. &nb..

40,20€

Cartier Baiser Volé 50ml EDP

Parfémovaná voda pre ženy Orientálna, vášnivá vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011. Je vyjadrením lásky a vášne po francúzsky , je to parfém pre ženy, ktoré milujú kvety, je svieža, kvetinová a púdrová.   Zloženie: ..

34,40€

Cartier Baiser Volé SET2

Darčekový set, obsahuje: 100ml EDP+100ml BL+ 6ml EDP Orientálna, vášnivá vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011. Je vyjadrením lásky a vášne po francúzsky , je to parfém pre ženy, ktoré milujú kvety, je svieža, kvetinová a púdro..

59,50€

Cartier Declaration 100ml EDT

Pánska toaletná voda   Zloženie: Hlava mandarínka, brezové drevo, bergamot, koriander Srdce kardamóm, korenie, jalovec, artemisia Základ cédrové drevo, vetiver, ambra, dub   ..

35,90€

Cartier Declaration 100ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Mužná, elegantná a moderná vôňa.   Zloženie: Hlava mandarínka, brezové drevo, bergamot, koriander Srdce kardamóm, korenie, jalovec, artemisia Základ cédrové drevo, vetiver, ambra, dub ..

29,50€

Cartier Declaration 50ml EDT

Pánska toaletná voda Mužná, elegantná a moderná vôňa.   Zloženie: Hlava mandarínka, brezové drevo, bergamot, koriander Srdce kardamóm, korenie, jalovec, artemisia Základ cédrové drevo, vetiver, ambra, dub   ..

23,40€

Cartier Délices Fruité 100ml EDT TESTER

Dámska toaletná voda, Tester Luxusný flakón Delices Eau Fruitee, ktorý skrýva osviežujúcu, ovocnú vôňu.   Zloženie: Hlava rebarora, bergamot, mandarinka Srdce višně, jazmín Základ santalové drevo, ambra   ..

28,20€

Cartier La Panthere 75ml EDP

Dámska parfémovaná voda Cartier La Panther je vôňa pre ženy z roku 2014. Inšpiráciou pre parfum La Panther boli dva znaky. Panther ako symbol značky Cartier a Panther ako parfum z roku 1986. Parfém Cartier La Panther je symbolom slobody a voľnost..

46,00€

Cartier La Panthere 75ml EDP TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Cartier La Panther je vôňa pre ženy z roku 2014. Inšpiráciou pre parfum La Panther boli dva znaky. Panther ako symbol značky Cartier a Panther ako parfum z roku 1986. Parfém Cartier La Panther je symbolom slobody a..

42,50€

Cartier La Panthere SET 1

Dámska darčeková sada: 75ml EDP+100ml BL Cartier La Panthere je vôňa pre ženy z roku 2014. Inšpiráciou pre parfum La Panther boli dva znaky. Panther ako symbol značky Cartier a Panther ako parfum z roku 1986. Parfém Cartier La Panthere je symbolo..

56,00€

Cartier Must De Cartier Gold 50ml EDP

Dámska parfémovaná voda Orientálna, kvetinová vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.   Zloženie: Hlava : galbanum, zelené listy Srdce: jazmín, osmanthus Základ: vanilka   ..

33,00€

Cartier Pasha 100ml EDT

Pánska toaletná voda Cartier Pasha je osobitá drevitá vôňa pre mužov. Parfém Cartier Pasha bol predstavený v roku 1992. Nosom tejto vône je Jacques Cavallier. Parfém Cartier Pasha sa otvára v levanduľovej tóny, tóny rasce, mandarínky, anízu a ..

33,00€

Cartier Pasha 100ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Cartier Pasha je osobitá drevitá vôňa pre mužov. Parfém Cartier Pasha bol predstavený v roku 1992. Nosom tejto vône je Jacques Cavallier. Parfém Cartier Pasha sa otvára v levanduľovej tóny, tóny rasce, mandarínky, ..

24,40€

Cartier Santos 100ml EDT

Pánska toaletná voda Cartier Santos de Cartier je elegantná pánska vôňa. Ideálne pre chladnejšieho počasia alebo večery. Vôňa pôsobí hrejivým dojmom vďaka drevitému aróma s korenistou harmóniou. Atraktívny flakón s teplou farbou jantáru nazn..

33,50€

Cartier Santos 100ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Cartier Santos de Cartier je elegantná pánska vôňa. Ideálne pre chladnejšieho počasia alebo večery. Vôňa pôsobí hrejivým dojmom vďaka drevitému aróma s korenistou harmóniou. Atraktívny flakón s teplou farbou jant..

24,50€

Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)