Cacharel


Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 100 ml

Dámska toaletná voda Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: vanilka, ..

35,00€

Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda, tester Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: v..

30,00€

Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 30 ml

Dámska toaletná voda Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: vanilka, ..

19,00€

Cacharel Amor Amor dámsky darčekový SET

Amor Amor je zvodný nápoj lásky s elegantnou rozkošou. Láska nikdy nečaká! Amor Amor je zmes červeného a ružového šťavnatého ovocia poliata vanilkovým krémom a ozdobená voňavou kvetinou. Amor Amor je rozkošná, veselá a kvetinovo-ovocná dámska vôňa.Dá..

36,00€

Cacharel Amor in A Flash dámksa toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda - TESTERInšpiráciou pre vôňu bol prvý bozk zakázanej lásky, s dávkou vzrušenia a s láskou na prvý pohľad. Odvážna mladistvá Amor Amor In a Flash s orientálne sviežim nádychom sa otvára aromatickou mandarínkou a marhuľami. N..

25,00€

Cacharel Anais Anais dámska toaletná voda 30 ml

Dámska toaletná voda Parfém symbolizuje večnú mladosť a romantizmus. Vôňa je pomenovaná podľa Perzskej bohyne lásky: Anaitis. Delikátna a nežná, záhadná a romantická jarná vôňa. Obsahuje viac ako 300 kvetinových esencií.   Zlo..

18,99€

Cacharel Anais Anais Premier Delice dámska toaletná voda 100 ml

Dámska toaletná vodaZahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň. Dámska toaletná voda Cacharel Anaïs Anaïs Premier Délice je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia.kvetinová vôňaovocná vôňapodčiarkne z..

30,00€

Cacharel Anais Anais Premier Delice dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda - TESTERZahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň. Dámska toaletná voda Cacharel Anaïs Anaïs Premier Délice je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia.kvetinová vôňaovocná vôňapod..

26,00€

Cacharel Yes I am Bloom Up ! dámska edp 50 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda - TESTERHlava:    červené bobule, zelená mandarínkaTzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.Srdce:    červená pivonka, pomarančový kv..

45,00€

Cacharel Yes I Am Collector Edition dámska EDP 50 ML

Dámska parfumovaná voda Hlava:    citrón, bergamot, malina, mandarínka Srdce :    jazmín, kvet pomarančovníka, ambra, ruža, zázvorová kvetina, gardénia Základ:     vanilka, karamel, sladké drievko, mlieko,..

31,00€

Cacharel Yes I Am dámska parfumovaná voda 50 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERCacharel Yes I am je orientálno-kvetinová vôňa,hlava sa skladá z maliny, mandarínky, bergamotu a citrónu. Srdce zahŕňa zázvor, ambru a kvetinové tóny v podobe gardénie, jazmínu, ruže a pomarančového kvetu. Základ tvorí ..

36,00€

Cacharel Yes I am Delicious dámska edp 50 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda testerové balenieTzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.Hlavazelená mandarínka, zelený kardamómSrdcejazmín, okvetné lístky pomarančového kvetuZákladčokoláda, mlieko..

34,00€

CACHAREL YES I AM GLORIOUS DÁMSKA EDP 50 ML TESTER

Dámska parfumovaná voda - Testerové baleniegurmánska vôňa s ovocnými a krémovými tónmiv ikonickom flakóniku v tvare rúžupredstavená v roku 2021Zložka vône - hlava: mandarínkový olej, biela broskyňaZložka vône - základ: mliečny koktail, sant..

33,00€

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)