Cacharel


Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 100 ml

Dámska toaletná voda Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: vanilka, ..

35,00€

Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda, tester Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: v..

26,00€

Cacharel Amor Amor dámska toaletná voda 30 ml

Dámska toaletná voda Amor Amor je nápoj lásky, čistá rozkoš. Je 100% ovocný a kvetinový.   Zloženie: Hlava: pomaranč, ružový grapefruit, mandarinka Srdce: konvalinka, kvietok melati Základ: vanilka, ..

19,00€

NOVINKA

Cacharel Amor in A Flash dámksa toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda - TESTERInšpiráciou pre vôňu bol prvý bozk zakázanej lásky, s dávkou vzrušenia a s láskou na prvý pohľad. Odvážna mladistvá Amor Amor In a Flash s orientálne sviežim nádychom sa otvára aromatickou mandarínkou a marhuľami. N..

25,00€

Cacharel Anais Anais dámska toaletná voda 30 ml

Dámska toaletná voda Parfém symbolizuje večnú mladosť a romantizmus. Vôňa je pomenovaná podľa Perzskej bohyne lásky: Anaitis. Delikátna a nežná, záhadná a romantická jarná vôňa. Obsahuje viac ako 300 kvetinových esencií.   Zlo..

18,99€

Cacharel Anais Anais Premier Delice dámska toaletná voda 100 ml

Dámska toaletná vodaZahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň. Dámska toaletná voda Cacharel Anaïs Anaïs Premier Délice je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia.kvetinová vôňaovocná vôňapodčiarkne z..

30,00€

Cacharel Anais Anais Premier Delice dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda - TESTERZahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň. Dámska toaletná voda Cacharel Anaïs Anaïs Premier Délice je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia.kvetinová vôňaovocná vôňapod..

26,00€

Cacharel Eden dámska parfumovaná voda 50 ml

Parfémovaná voda dámska Eden je víťazná vôňa, ktorá sa mieša so zmyselnosťou kvetín, citrónu, exotických drevín, jantáru a pižma. Cacharel má veľa vôní, z ktorých niekolko vyhralo medzinárodné ocenenia.   Zloženie: Hla..

29,00€

Cacharel NOA dámska toaletná voda 100 ml TESTER

Dámska toaletná voda, tester Vôňa ako prezreté ovocie, ktoré puká pod slnečnými paprskami, a do ovzdušia preniká bohatosť a sila jeho vône... Flakón symbolizuje perlu, ktorá ukazuje večnosť života, otvorenosť.   Zloženie:..

33,00€

Cacharel Pour L ´Homme pánska toaletná voda 100 ml

Cacharel Pour Homme je pánska drevitá vôňa. Je stvorená pre energického dobyvateľa a lovca dobrodružstiev. Vôňa spôsobí, že sa budete cítiť ako statočný hrdina, ktorý ide na súboj so sedmihlavým drakom a pre svoju lásku podstúpi aj riziko smrti..

40,00€

NOVINKA

Cacharel Yes I am Bloom Up ! dámska edp 50 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda - TESTERHlava:    červené bobule, zelená mandarínkaTzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.Srdce:    červená pivonka, pomarančový kv..

45,00€

Cacharel Yes I Am Collector Edition DáMSKA EDP 50 ML

Dámska parfumovaná voda Hlava:    citrón, bergamot, malina, mandarínka Srdce :    jazmín, kvet pomarančovníka, ambra, ruža, zázvorová kvetina, gardénia Základ:     vanilka, karamel, sladké drievko, mlieko,..

32,00€

Cacharel Yes I Am dámska parfumovaná voda 30 ml

Dámska parfémovaná voda Cacharel Yes I am je orientálno-kvetinová vôňa,hlava sa skladá z maliny, mandarínky, bergamotu a citrónu. Srdce zahŕňa zázvor, ambru a kvetinové tóny v podobe gardénie, jazmínu, ruže a pomarančového kvetu. Základ tvorí ka..

30,00€

Cacharel Yes I Am dámska parfumovaná voda 50 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERCacharel Yes I am je orientálno-kvetinová vôňa,hlava sa skladá z maliny, mandarínky, bergamotu a citrónu. Srdce zahŕňa zázvor, ambru a kvetinové tóny v podobe gardénie, jazmínu, ruže a pomarančového kvetu. Základ tvorí ..

36,00€

Cacharel Yes I am Delicious dámska edp 50 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda testerové balenieTzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.Hlavazelená mandarínka, zelený kardamómSrdcejazmín, okvetné lístky pomarančového kvetuZákladčokoláda, mlieko..

34,00€

CACHAREL YES I AM GLORIOUS DÁMSKA EDP 50 ML TESTER

Dámska parfumovaná voda - Testerové baleniegurmánska vôňa s ovocnými a krémovými tónmiv ikonickom flakóniku v tvare rúžupredstavená v roku 2021Zložka vône - hlava: mandarínkový olej, biela broskyňaZložka vône - základ: mliečny koktail, sant..

33,00€

Cacharel Yes I Am SET

Dámska darčeková sada obsahuje: 75 ml edp + 5 ml edp + 50 ml bl FOTO JE ILUSTRACIA!!!..

54,00€

Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)