Bruno Banani


Bruno Banani Absolute for Man pánska toaletná voda 50 ml

Pánska toaletná voda Bruno Banani Absolute Man je vzrušujúca vôňa pre mužov, ktorí vedia čo chcú a ženy ich považujú za neodolateľných. Nová pánska vôňa vás povzbudí k trúfalej a nenútenej forme zvádzania. Ako je to možné? Pretože táto v..

14,00€

Bruno Banani Dangerous dámska toaletná voda 40 ml

Dámska toaletná voda Dangerous Woman je vzrušujúca, orientálno-kvetinová vôňa - zvodná, ženská, plná života.V hrejivom sexy základe heliotrop splýva s krémovými gurmánskymi tónmi. Vanilkový absolút, jedna z najzmyselnejších vonných zložiek vôbec..

16,00€

Bruno Banani Daring dámska parfumovaná voda 20 ml

Dámska parfémovaná voda Parfumovaná voda Daring Woman spĺňa všetky nároky na moderný vonný doplnok. Doprajte si elegantnú parfumovanú vodu Daring Woman s najlepšími svetovými prísadami!Zloženie: céder, kvet pomarančovníka, bergamot, zelené ..

12,50€

Bruno Banani Made For Men pánska toaletná voda 100 ml

Pánska toaletná voda   Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.   Zloženie: Hlava: jablko, bergamot Srdce:   vodné tóny, rozmarín Základ:..

18,00€

Bruno Banani Made For Men pánska toaletná voda 30 ml

Pánska toaletná voda Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.   Zloženie: Hlava: jablko, bergamot Srdce: vodné tóny, rozmarín Základ: céder, pižmo, mach 3..

12,00€

Bruno Banani Made For Men pánska toaletná voda 50 ml

Pánska toaletná voda Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.   Zloženie: Hlava: jablko, bergamot Srdce: vodné tóny, rozmarín Základ: céder, pižmo, mach   ..

14,50€

Bruno Banani Magic Man pánska toaletná voda 50 ml

Vôňa pre muža, ktorý seba a svet neberie príliš vážne. Je ambiciózny a rád sa zabáva v dobrej spoločnosti. Tovar je bez celofánu.   Zloženie: Hlava: gin, zázvor, guatemalský kardamóm, nové korenie, kadidlo, gin..

18,00€

Bruno Banani Magic Man SET 30 ml edt + 50 ml deo

Set obsahuje : 30 ml toaletnú vodu + 50 ml deodorant Vôňa pre muža, ktorý seba a svet neberie príliš vážne. Je ambiciózny a rád sa zabáva v dobrej spoločnosti.  Zloženie: Hlava: gin, zázvor, guatemalský kardamóm, nové kore..

20,00€

Bruno Banani Magic Woman dámska toaletná voda 20 ml

Dámska toaletná voda Táto zmyselná elegancia podčiarkne vašu ženskosť a naladí vás na flirt. Korenisté tóny pižma a santalového dreva v závere vône spôsobia, že sa muži za vami budú otáčať, kamkoľvek pôjdete… Tovar je bez celofánu. ..

12,00€

Bruno Banani Pure Woman dámska toaletná voda 30 ml

Určená pre ženy, ktoré majú radi čistú vôňu, zmysel pre iróniu a zdravú chuť do života. Pure Woman je jednoducho žena. Tovar je bez celofánu.   Zloženie: Hlava čierne ríbezle,  mandarínka, frézia Srdce..

14,00€

Bruno Banani Pure Woman dámska toaletná voda 50 ml

Určená pre ženy, ktoré majú radi čistú vôňu, zmysel pre iróniu a zdravú chuť do života. Pure Woman je jednoducho žena. Tovar je bez celofánu.   Zloženie: Hlava: čierne ríbezle,  mandarínka, frézia Srdc..

15,00€

Bruno Banani Woman dámska toaletná voda 50 ml

Dámska toaletná voda Vôňa je stelesnením nefalšovanej radosti zo života, zvodnosti a čistej energie. Obsahuje mosuš .   Zloženie: Hlava: pomaranč, brečtan, lekno   Srdce: broskyňa, frézia, konvalinka Zákl..

20,00€

Bruno Banani Woman dámska toaletná voda 60 ml

Dámska toaletná voda Vôňa je stelesnením nefalšovanej radosti zo života, zvodnosti a čistej energie. Obsahuje mosuš .   Zloženie: Hlava: pomaranč, brečtan, lekno   Srdce: broskyňa, frézia, konvalinka Zákl..

21,00€

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)