Britney Spears


Britney Spears Cosmic Radiance dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Po vôňu Radiance, slávna americká speváčka Britney Spears uvádza novú dych berúce a oslňujúci vôňu Cosmic Radiance, kvetinovo ovocnou kompozíciu so žiarivými tónmi jazmínu, gardénie a tuberózy. Cosmic Radian..

19,50€

Britney Spears Curious dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Britney Spears Curious je ako stvorená pre mladé ženy, ktoré chcú vyprovokovať záujem muža. Lov na vášho miláčika bude úplná hračka. Zvodná, kvetinová a sexy je Britney Spears Curious.   Zloženie: H..

15,00€

Britney Spears Fantasy dámska parfumovaná voda 100 ml

Dámska parfémovaná voda Fantasy je plná kúziel a bohatá na vzrušenie z lovu. Príbeh fantázie ju rozvíja vďaka bohatosti červenej slivky z Číny a exotického kiwi. Pokračuje vôňou koláčikov, bielej orchidey, čokolády a lístkov jazmínu. Celú..

18,50€

Britney Spears Fantasy dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Fantasy je plná kúziel a bohatá na vzrušenie z lovu. Príbeh fantázie ju rozvíja vďaka bohatosti červenej slivky z Číny a exotického kiwi. Pokračuje vôňou koláčikov, bielej orchidey, čokolády a lístkov jazmí..

15,50€

Britney Spears Midnight Fantasy dámska parfumovaná voda 100 ml

Parfémovaná voda pre ženy Popis sa pripravuje....   Zloženie: Hlava:  čierna čerešňa, slivka, malina Srdce:  nočná orchidea, kosatec, frézia  Základ:  ambra, vanilka, pižmo ..

17,00€

Britney Spears Midnight Fantasy dámska parfumovaná voda 100 ml TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, tester Popis sa pripravuje....   Zloženie: Hlava:  čierna čerešňa, slivka, malina Srdce:  nočná orchidea, kosatec, frézia  Základ:  ambra, vanilka, pižmo  ..

16,00€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)