Drogéria

2K Beauty Basic Train Case

Kozmeticky kufor  2K Beauty     Očné tiene  6 x 0,9 g Rúž  2 x 3 g Ceruzka na oči  1 x 0,7 g Lesky na pery 4 x0,9 g Aplikator na oči dvojstranná       ..

9,00€

2K Fabulous Beauty Train Case- Complete Makeup Palette

Kozmeticky kufor  66,9 g   Tvárenka 3x 3,5 g Očné tiene  24x 0,9 g Rúž  4x 3 g Očná linka 2x 0,7 g Ceruzka na pery  2x 0,7 g Lak na nehty 4x 5 ml   ..

12,00€

2K Let´s Get Colourful lak na nechty 3x5ml ml darčeková sada

Značka 2K, je cenovo veľmi dobre dostupná . Darčeková sada  na francúzku manikúru obsahuje:  3x5ml laky na nehty, 1x pilnik, a 1x bielu ceruzku na nehty 2g. Vyrobené v EU       ..

6,50€

2K Let´s Get Colourful lak na nechty 6x5ml darčeková sada

Značka 2K, je cenovo veľmi dobre dostupná . 6x5ml laky na nehty, odtieň NUDES Vyrobené v EU       ..

3,90€

2K Let´s Get Colourful lak na nechty 6x5ml darčeková sada

Značka 2K, je cenovo veľmi dobre dostupná . 6x5ml laky na nehty, odtieň PASTELS Vyrobené v EU       ..

3,90€

2K Let´s Get Kissed Lips Gloss 1 lesk na pery 4 x 6 ml darčeková sada

Značka 2K, je cenovo veľmi dobre dostupná . Lesky na pery Gloss No.1 Vyrobené v EU       ..

4,90€

Calvin Klein CK ONE Unisex 200ml Sprchový gél

Sprchový gél,  unisex Je to ľahká, osviežujúca vôňa, určená pre ženy aj mužov. Je to prirodzene čistá vôňa totožná s novými trendami.   Zloženie: Hlava: bergamot, kardamon,  papája, ananás, melon Sr..

12,00€

Calvin Klein CK ONE Unisex 75g

Tuhý deodorant 75g Je to ľahká, osviežujúca vôňa, určená pre ženy aj mužov. Je to prirodzene čistá vôňa totožná s novými trendami.   Zloženie: Hlava: bergamot, kardamon,  papája, ananás, melon Srdce: ..

12,00€

Coccolino vankušiky do skrine

Coccolino balenie obsahuje 3 vrecúška s krásnou jarnou vôňou, teraz v novom baleni, ale rovnaka vôňa. Cena 3,- balenie obsahuje 3 vrecúška s krásnou jarnou vôňou, teraz v novom baleni, ale rovnaka vôňa Pôvod: Rakúsko &..

3,00€

Coccolino voda na žehlenie 1L

Coccolino voda na žehlenie 1 L Voňavá voda, určená do naparovacích žehličiek. Luxuxná vôňa, ktorá osvieži textíliu a Vaše  COCCOLINO Vaporesse Exhilarations  uľahčuje žehlenie, chráni Vašu žehličku od zavápnenia a zároveň uvoľňuje ..

3,00€

DKNY Woman Energizing 150ml Telové mlieko

Dámske telove mlieko DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea Srdce: levandula..

14,00€

DKNY Woman Energizing 450ml Sprchový gél

Dámsky sprchový gél DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea Srdce:levanduľa, pa..

7,20€

Dolce & Gabbana Light Blue W 50ml DST

Tuhy deodorant, dámsky 50ml, 46,6g Na začiatku zaznamenáte živú vôňu jablka Granny Smith, mladistvú vôňu bambusu a  zvončekov. Potom rozpoznáte špecifickú vôňu pižma, prinášajúceho pocit všadeprítomnej sviežosti.   Zlože..

18,00€

Dr. Beckmann obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu 24 ks

Obrúsky do prania Obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu s mikrovláknom poskytujú ochranu pred zafarbením. Obrúsky zachytávajú unikajúcu farbu vďaka extra jemným vláknam k najvyššej absorpcii farieb. Ponúkajú bezstarostné pra..

3,40€

Floren Glycerínový krém na ruky 100ml

Krém na ruky s glycerínom je ochranný a regeneračný a obsahuje zvlhčujúce komponenty poskytujú príjemnú vôňu. Objem 100ml     ..

0,70€

Gem White Guard obrusky na bielenie 12ks

Bieliace utierky sú aktívne už nad 30 stupňov Celzia, a súbezpečné pre všetky druhy textílii. Umožnia dlhšie zachovať bielu farbu Vášho oblečenia! 12ks v baleni ..

1,80€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky antibakteriálne 4in1 50 ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Antibacterial Houshold je na používanie v domácnosti chytro odstraňujú mastnotu v kuchyni a v kúpelne, zanechávají svieži citronovou vôňu. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúsky do celého domu 4 in 1 s citrónov..

1,50€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky antibakteriálne 4in1 70 ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Antibacterial Houshold je na používanie v domácnosti chytro odstraňujú mastnotu v kuchyni a v kúpelne, zanechávají svieži citronovou vôňu. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúsky do celého domu 4 in 1 s citrónov..

1,80€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky na jedálenské povrchy 70ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Fodd Surface je na používanie v domácnosti a jedálni , chytro odstraňujú mastnotu. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúskyu 4 in 1, ničia až 99,9 % baktérii Zničí E.colli, Listeria a Salmonellu.   N..

1,80€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky na kúpelňu 4in1 70 ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Bathroom je na používanie v domácnosti do kupelni chytro odstraňujú mastnotu kúpelne. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúsky  ničia až 99,9 % baktérii Návod na použitie: Použití obrúsok zahoďte do..

1,80€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky na mikrovlnky, chladničky a mrazničky 4in1 50 ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Microwave je na používanie na mikrvlnky, chladničky a marzničky Špeciálne vhlčené univerzálne obrúsky  ničí bakterie a odmastňuje Návod na použitie: Použití obrúsok zahoďte do koša. Nepoužívajte ..

1,50€

Green Shield Glass & Windows vlhčené obrúsky na sklenené povrchy 50 ks

Vlhčené obrúsky na sklo a okná Greenshield. Účinne odstraňujú mastnotu a škvrny. Rýchlo a ľahko odstraňuje od prachu. Opatrne odlepte pásku a vytiahnite jeden alebo viac obrúskov a utrite povrch. Po použití lepku opäť zalepte, aby ste zabránili ..

1,50€

Green Shield Stainless Steel vlhčené obrúsky na nerez 70 ks

Vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele rýchlo odstraňujú mastnotu a špinu.   Návod na použitie: Použití obrúsok zahoďte do koša. Nepoužívajte na tkaniny a koberce. Nie je určené na osobnú potrebu. Zabráňte kontaktu s očami a..

1,80€

GREEN SHIELD vlčené utierky Wood & Laminate 4in1 70ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Wood and Laminate je na používanie v domácnosti drevenné povrchy a lamináty. Odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu. Leštia povrch a obnovujú jeho štruktúru. Nepoužívajte na koberce, čalúnenie a iné tkaniny. Nevhod..

1,80€

Zobrazenie 1 až 24 z 57 (3 stránok)